CAR GUY Exclusive

Hledání vozu, který striktně odpovídá Vaší vysněné představě a daným požadavkům

Nadšencům sportovních a luxusních vozů ze Stuttgartu tento název přijde jistě povědomý –  ano, odvozen od Porsche. Automobilka Porsche svým klientům nabízí možnost jedinečné personalizace svého nového vozu a přáním se vskutku meze nekladou – od prošití interiéru barvou dle výběru, přes použití kůže v interiéru na základě vzoru z oblíbené kabelky až po namíchání barvy karoserie dle vlastního vzoru. Zkrátka exkluzivní a individuální přístup.

CAR GUY Exclusive

V případě ročního nebo zánovního vozu získáte zbylou, resp. prodlouženou tovární záruku, u mladých ojetin pak zpravidla 2 roky záruky od výrobce (MB=Junge Sterne Garantie; BMW=Premium Selection Garantie; Audi=audi plus gebrauchtwagen Garantie), která je ekvivalentem tovární záruky a platí v celé Evropě – takže i při registraci vozu v ČR!

IMG_0038
IMG_4654
IMG_2303
IMG_2645
dovoz aut z nemecka - car-guy

V kombinaci s mnou prováděným detailním prověřením technického stavu před koupí vozu tedy máte dokonalý přehled o jeho historii a zároveň nemusíte řešit případné trable v budoucnu!

dovoz aut z nemecka - car-guy
dovoz aut z nemecka - car-guy
dovoz aut z nemecka - car-guy
IMG_3171
IMG_2727
IMG_2716
Car-guy
IMG_2303

Nebojte se na mě obrátit ani v případě, kdy si chcete splnit svůj sen v podobě zajímavého vozu s investičním potenciálem!

V minulosti jsem několika klientům splnil jejich dětské sny v podobě Jaguaru XJ 4.2 V8, BMW E31, MB W204 C63 AMGBMW E46 compact, aj., zkrátka zakoupením youngtimeru nebo investičního vozu. Ke každému dovozu a vozu samotnému se váže spousta milých a dechberoucích příběhů, jak na straně prodávajícího tak na straně kupujícího. A přesně tyto příběhy a zážitky jsou mým motorem k tomu, abych se setkával se stále větším množstvím stejně zapálených lidí do automobilismu, jako jsem já.

  • díky vlastnictví originální OBD diagnostiky pro vozy značky Mercedes-Benz se specializuji převážně na tuto značku, zkušenosti mám však i se značkami Audi, BMW, Porsche, aj.
  • ceny dovozů jsou stejné jako u běžných aut, příplatek pouze v případě rozměrnějšího/těžšího vozidla a/nebo s vyšší hodnotou, kvůli pojištění při přepravě
  • vozidla jsou do ČR přepravována výhradně na kamionu, jehož náklad je po celou dobu přepravy pojištěn
  • možnost individuální dopravy v krytém přepravníku – cena smluvní, individuální
Volejte

+420 601 375 110

Nebo mi napište

Poptávkový formulář