Dovoz Mercedesu z Hamburku

Další ze spolupráce s kolegy z Reatrac s.r.o., tentokrát se pro mě jednalo spíše jenom o výlet s troškou překládání v místě prodeje a doprovod na dlouhou cestu.

Jednou ze služeb a specializací reatracu je dovoz, servis a prodej youngtimerů, speciálně značky Mercedes Benz. V tomhle konkrétním případě se jednalo o dovoz na objednávku dle zákazníka. Zadání bylo dovézt Mercedes W124 E300 cabrio v tmavé barvě interiéru i karoserie. Po dlouhém hledání jsme našli vhodný vůz, nicméně pro mě v úplně nevhodné destinaci – Hamburk. Na výlet s rodinou nebo kratší dovolenou v podobě prodlouženého víkendu je to ideální destinace, ale pro auta takto na sever jezdím prostě nerad. V součtu to znamenalo 21h na nohou, z toho skoro 18h řízení.

Dovoz z Hamburku

Na místě jsme auto v rychlosti prohlédli a zkontrolovali, nebylo moc na výběr, bez zakoupeného auta bychom se pravděpodobně nevrátili. Pozitivní bylo, že bylo od roku 2007 odhlášeno a minimálně poslední 3 roky stálo v suché garáži. podle stavu podvozku jsme ale dospěli k názoru, že v garáži stálo celou dobu od odhlášení. Negativní ale je, že tu a tam neseděly odstíny barvy karoserie a vnitřek byl “napaden” kutilem, samozvaným automechanikem či podobným druhem. Evidentně je v autě někde problém s elektroinstalací, takže polovina interiéru je rozebraná, tu a tam chybí tlačítka atp.

124ka tedy potřebuje trošku lásky a hodně práce, aby opět nadělala parádu, ale to není nic co by se v rámci rozpočtu určeným zákazníkem nedalo zvládnout!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..