Škoda Superb III 2.0 TSI

162kw, r.v. 2016, 104t km

Další dovoz z dílny “express z pohraničí”! Zákazník si auto sám našel a poslal mi odkaz na web prodejce, spolu se zadáním na hledání případné alternativy.

Škoda Superb III 2.0 TSI

Rychle jsem ale zjistil, že vzhledem k rozpočtu a nárokům na vůz bohužel alternativy nenajdeme, jednalo se o nejlevnější vůz ve výbavě L&K s panoramatickou střechou, který byl právě v nabídce.

Neotálel jsem a druhý den vyrazil na prohlídku, vůz byl totiž za hranicemi s Německem, zhruba hodinku cesty z Plzně.

Škoda Superb III 2.0 TSI
Škoda Superb III 2.0 TSI

Auto jako ze škatulky

Na místě jsem zjistil stav laku, zda auto bylo bourané a celkový stav vozu. Opět na mě čekal originální lak, fungující panorama i jiné elektrické vymoženosti na palubě tohoto “vládního speciálu”. Vzhledem k nájezdu necelých 104t km byl i interiér v bezvadném stavu a tak koupi prakticky nic nebránilo. Jediné dvě vady na kráse – auto dlouho stálo, což mělo za následek orezlé brzdové kotouče, detailní prohlídkou jsem přišel na retušovaný důlek v levých zadních dveřích a také na to, že byl měněný levý přední světlomet, resp. na něm chyběla samolepka z výroby. Všechny poznatky jsem po telefonu sdělil klientovi, následně zaslal detailní fotky všech “vad na kráse”.

Škoda Superb III 2.0 TSI
Škoda Superb III 2.0 TSI
Škoda Superb III 2.0 TSI
Škoda Superb III 2.0 TSI

Vládní speciál se už veze

Zákazník se vším souhlasil a pověřil mě vyjednáním smlouvy a dovozem. Auto se muselo zaplatit převodem, takže jsem odjel s prázdnou.

Nyní superb na německých převozkách čeká na předání zákazníkovi, který si evidenční kontrolu a zapsání do registru zařídí sám v místě bydliště. Spolu s převozními SPZ dostalo auto i 10denní dálniční známku, aby se zákazník po cestě domů nemusel o nic starat!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..